Fotografie jako podpora prodeje realit

Spolupráce s realitními kancelářemi je pro mne velmi zajímavá. Každý dům má své kouzlo a příběh, který vytvořili nebo začnou vytvářet jeho majitelé. Příjemné místo pro bydlení, zázemí, útočiště. Představte si večerní posezení u hořícího krbu, ve kterém praská dříví, sklenku vína, dobrou knihu, rodinu, přátele… Takový dům nabízí neomezené možnosti.

A jak focení probíhá? Každý podávající majitel domu nebo realitní makléř má představu o tom, co je na konkrétním domě zajímavé, co je dobré zdůraznit. Já doplním své poznatky z daného místa, ve kterém vždy nacházím něco, co mne velmi zaujme a to potom přenáším do fotografie. 

POJĎME NA TO…

Každá zakázka začíná tím, že mi klient zašle informace o dané lokalitě. Číslo parcely najdu v katastrální mapě a mohu se na focení připravit. Fotografii interiéru a exteriéru domu doplňuji také leteckými snímky pořízenými dronem. A právě focení dronem je největším limitem, podléhá přísné legislativě. Jsem držitelem v současné době nejvyššího oprávnění pilota dronu a mohu, na základě dalších povolení vydaných Úřadem pro civilní letectví, létat i v zastavěných oblastech a chráněných uzemích. Letecká fotografie a video přináší mnohem více informací.

Po zhodnocení lokality klient dostává návrh cenového rozsahu a termínu, ve kterém je možné zakázku realizovat. 

Po dokončení fotografických prací předávám hotové upravené fotografie co nejdříve, nejpozději do tří dnů. 

Samotné focení trvá, podle rozsahu práce, od jedné do tří hodin.  

Máte zájem o podobné fotografie?

Kontaktujte mě a pošlete mi nezávaznou poptávku.

Kontaktujte mě