FOTOGRAFIE… Pro někoho fotografie představuje jen obrázek, vyplnění volného prostoru na stěně, někdo má raději černobílou, jiný fotografii barevnou. Když se nad fotografií zamyslíme více, jde vždy o úhel pohledu, o vnímání konkrétního obrazu, o vybavení vzpomínek, o uchování minulosti. O zvěčnění krásného okamžiku, objektu, prostoru. Mnoho fotografů používá kvalitní mobilní telefon nebo kompaktní fotoaparát. Já jsem si postupným vývojem zvolil cestu nejpestřejší, a co se týká hmotnosti mého pohotovostního fotobatohu, tak zdaleka tu nejtěžší. Na mých cestách je můj fotobatoh většinou největším zavazadlem a to jsem stále schopen tvrdit, že v něm mám jen to nejnutnější vybavení:-). Fotografie je vášeň, fotografie je láska. A protože život je zajímavý především svým vývojem a rozmanitostí, k fotovýbavě jsem si pořídil ještě drony. Pohled z výšky je nádherný svou volností a téměř neomezenými možnostmi. A to Vám chci zprostředkovat.  

Letecké snímkování a letecké video. Pohledem z výšky lze objevit mnohem více, letecké snímky jsou velmi působivé. A nejen to! Dron je využíván v průmyslu a infrastruktuře.

Veřejné i soukromé akce různého charakteru od koncertu přes svatbu, promoci až po automobilové závody.

Ukažte svým hostům skvělé jídlo i v obraze. Restaurace, hotely, provozovatelé občerstvení velmi dobře ví, že obraz je víc než psaný text.

Připravím pro Vás komerční nabídku pro prodej, pronájem nebo prezentaci. Realitní kanceláře, provozovatelé ubytování, majitelé zajímavých nemovitostí, stačí se ozvat.

Fotografie krajiny nevzniká focením na zakázku. Na svých cestách fotím pro radost klasickou i leteckou fotografii a rád se s Vámi podělím. Samozřejmě jsou tyto fotografie i na prodej.